Publikoval: probaxonwhippets | 20 mája, 2010

OZNAM

DOLEZITÉ!!!!

Dráha v Rábapatone bola včera komplet prehliadnutá, je neporušená, žiadny problém v ani jednej časti a je vhodná na pretek v sobotu. Prosím všetkých účastníkov preteku aby si skontrolovali svoju cestu do Ráby cez internet a radšej trošku skorej sa vydali na cestu. Na M1 sa prepadla v okolí Gyoru dialnica z dôvodu podmočenia, doprava je presmerovaná na starú cestu č.1, očakávajú sa na tomto úseku zápchy. Ná dráhu je možné prísť už v piatok poobede ! Učastníci z čiech, rakúska sa zo smeru Viedeň, Bratislava do Rábapatony môžu dostať dialnicou (zjazd 129km), poškodený úsek je až za Gyorom teda bližšie ku Budapesti.
Prajem šťastnú cestu všetkým a vidíme sa v sobotu.
 
Attention !!!

The track in Rábapatona was completely oversight yesterday. The Rabapatona track is suitable for our race Int. slovak Championship.  Ask every competitors to check own route to Rábapatona by internet. The highway M1 from Vienna,Bratislava to Rábapatona is open,no problem to get there by it,and the turn at 129km is OK.

Wichtig!

Die Rennbahn in Rabapatona wurde gestern komplett besichtigt und es wurden keine Schäden oder Probleme festgestellt. Sie ist Problemlos für das Rennen am Samstag vorbereitet.
Die Anreise nach Raba ist für alle schon ab Freitag Nachmittag möglich.  Von Wien / Bratislava kommend ist die Autobahn M1 bis zur Abfahrt Raba frei befahrbahr. Wir wünschen allen eine gute Reise und freuen uns auf Sie am Samstag.


Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Kategórie

%d bloggers like this: