Publikoval: probaxonwhippets | 14 mája, 2013

Medzinarodne majstrovstva Slovenska,Rabapatona,11.05.2013

Viac ako sme očakávali sme dosiahli na majstrovstvách Slovenska na pieskovej dráhe v Rábapatone. V závode seniorov nenechal nikoho na pochybách náš Asthon, ako aj v rozbehu a vo finále získal titul Majstra Slovenska systémom štart-cieľ, a ako už niekoľkokrát potvrdil svoje kvality.

Ďalším kto nasledoval Asthona bol Bullet, ktorý sa síce v 1rozbehu zahrieval, ale vo finále si získal pozíciu pri koľajnici a tam to on vie, udržal náskok pred Querry Supersonic a získal už v poradí 3majstrovský titul, ale tentoraz je majstrom Slovenska na 360m.

S veľkým napätím sme očakávali výkony súrodencov Bulleta a to Bluerae a Bubsy.

Obaja mali pred sebou prvý závod a to v poriadnej konkurencii. Začal by som Raeom, ktorý po operácii prsta zvládol závod parádne, v prvom ako aj v druhom rozbehu sa ako keby zahrieval, svojimi časmi sa dostal do B finále 3časom.Vo finále vybehol super aj ked napádaný, ale nenechal sa rozhodiť, a po prvej zákrute sa dostal na prvé miesto, ktoré si udržal a stal sa víťazom B finále psov. Prst vydržal, žiadne krívanie a super výkon.

No naša Bubsy, špecialistka vo všetkom, prvý rozbeh otočenie sa v boxe, potom výbeh 30m za ostatnými, ale našťastie dobehla a suverénne posledné miesto, do druhého rozbehu sme išli hop alebo trop, ale Bubsy sa zosustredila, veľmi slušne vyštartovala, mala pozdejšiu víťazku v rozbehu ktorá ju pekne potiahla, tento solídny čas z tohto rozbehu jej stačil na super 6miesto vo finále, čo som ani vo sne nečakal. Zas vo finále som nevedel ako na tom bude kondične, mala box6 opäť jeden z jej lepších štartov, do polovice závodu na špici, do rovinky vbieha na 3-4 mieste a dobieha na krásnom 4 mieste, čo pri lepšej kondícii mohlo byť ešte o trošičku lepšie.

Záverom Probaxoni sa ukázali všetci v tom najlepšom svetle, nestratili sa vo výbornej konkurencii a urobili nám všetkým radosť .


Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Kategórie

%d blogerom sa páči toto: